17
Окт.
Седем часа линкване

Билборд, който рекламира клуб, който прави асоциация със сериал, който се развива в Ню Йорк, който се развива в София, в който има клуб и кафене…
Е, нЕма такъв филм наистина.

Билборд, който рекламира клуб, който прави асоциация със сериал, който се развива в Ню Йорк, който се развива в София, в който има клуб и кафене…
Е, нЕма такъв филм наистина.
Сериалът е супер готин и ми е любим. Сега очаквам с нетърпение новия сезон. А, който не разбира си е негов проблем.
На мен пък самия сериал не ми хареса чак толкова. Под прикритие е много по-добър от него