20
Дек.
За пощальона
Понякога и пощальоните получават съобщения. Аз лично, ако бях пощальон щях да се трогна и при доставянето на писмото от TOEFL да напиша отдолу доставено!

От velqn|Общи|Коментирай пръв!
Понякога и пощальоните получават съобщения. Аз лично, ако бях пощальон щях да се трогна и при доставянето на писмото от TOEFL да напиша отдолу доставено!

0 Мнения